Ziemassvētku  akcija! Līdz 31. janvārim valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – izvēlēties tās, kas atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām! Nodarbības jaunajās WEEKEND SCHOOL grupās sāksies 30. un 31. janvārī, pārējās grupās – 1. un 2. februārī .

Piedāvājumā:
– angļu valoda pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– vācu valoda pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– franču valoda pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– krievu valoda pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– latviešu pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– angļu valodas intensīvie kursi pieaugušajiem – atlaide 42 eiro. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Intensīvie kursi sāksies pēc karantīnas. 

 BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Piesakieties kursos līdz 31. janvārim, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Intensīvie kursi sāksies pēc karantīnas.

VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM no 4 līdz 18 gadiem. Valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības bērniem un jauniešiem. Piedāvājam īpašus kursus vecāko klašu skolēniem, lai sagatavotos matemātikas, angļu un latviešu valodas eksāmenam. 

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās – piesakieties kursos līdz 31. janvārim un maksājiet par 20 % mazāk! Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli. 

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem.  Aicinām pieteikties jaunās tālmācības latviešu valodas grupās. Piesakieties kursos līdz 31. janvārim un maksājiet par 20 % mazāk! Individuālās nodarbības online.

Latviešu valodas kursi pieaugušajiemPievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām uz krievu valodas kursiem. Tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 
 Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). 

Krievu valodas kursi pieaugušajiem. Valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). 

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības franču valodas grupās. Piesakieties kursos līdz 31. janvārim un maksājiet par 20 % mazāk! 

Franču valodas kursi pieaugušajiemPievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online).

Vacu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības vācu valodas grupās. Valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 

Vācu valodas kursi pieaugušajiemTiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %.  

Sūtiet pieteikumus on-line! Pievienoties jaunai grupai pa tālruni 29572147, 67331988 vai on-line. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Iespējamas arī korporatīvās nodarbības.

Atlaižu karuselis darbojas brīvdienās un svētku dienās. Priecīgus svētkus un tiksimies nākamgad!