Valodu centrs KLASS aicina uz vācu valodas kursiem.

Pievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. maijam, atlaide 15 %. 

Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk par 5 cilvēkiem. Gaidām Jūs!

Aicinām pieteikties jaunās vācu valodas grupās on-line. Pieteikšanās kursos on-line vai pa tālruni 29572147, 67331988.

Mācības notiek pa posmiem. Viena līmeņa VĀCU VALODAS kursa ilgums ir 64 akadēmiskās stundas – 4 mēneši.
Nodarbības notiek divas reizes nedēļā pa divām akadēmiskajām stundām gan individuāli, gan nelielās 4–5 cilvēku grupās. Iespējamas arī korporatīvās nodarbības.

Nodarbību saraksts (klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē) var mainīties, ņemot vērā zināšanu līmeni un dalībnieku vēlmes.

Pieaugušajiem I;III 9.00-10.30
Pieaugušajiem III;V 18.30-20.00

Grupas veidojam, ņemot vērā klausītāju priekšzināšanas atbilstoši valodas kompetences līmeņiem, ko apstiprinājusi Eiropas Padome, – no nulles līdz spējai brīvi runāt vācu valodā.
Lai noteiktu zināšanu līmeni, aicinām uz bezmaksas testēšanu otrdienās un ceturtdienās no 14.00 līdz 18.00 vai pēc vienošanās. Kursu beidzēji saņem sertifikātu, kas apliecina zināšanu līmeni.

Mēs ar panākumiem mācām valodas jau vairāk nekā divdesmit gadu. Latvijā un arī aiz tās robežām dzīvo un strādā tūkstošiem (!) mūsu kursu absolventu. Aicinām viņiem pievienoties ikvienu, kas grib apgūt svešvalodas!

Informācija un pieteikšanās on-line vai pa tālr. 67331988, 29572147.

***

Vai viegli apgūt vācu valodu? 

“Daži uzskata, ka labāk jau izvēlēties nāvi, nevis vācu valodu. Man ir grūti tā uzreiz, bez apdomas izteikt savu viedokli. Te ir svarīgi zināt, par kādu nāvi ir runa. Ja par lēnu un mokošu… Teiksim, pirms gadiem divsimt Kanādas indiāņi notvēra misionāru, nodīrāja viņam ādu, atnesa sakaitētētus pelnus, tad verdošu ūdeni, un misionārs maz pamazām… Vispār, es domāju, vācu valoda viņam šķistu patīkama pārmaiņa.”

Tā Marks Tvens raksturoja vācu valodu savā stāstā “The Awful German Language” (“Drausmīgā vācu valoda”). Un, ja vācu valoda jums sagādā milzu grūtības, varat atviegloti nopūsties: re, arī Marks Tvens ar to mocījās.

Marks Tvens atzina, ka vācu valodu apguvis ar neticamu piepūli un grūtībām, atzīmējot vien to, ka šajā laikā viņam vajadzējis “apbērēt trīs skolotājus”. Acīmredzot tāpēc viņš uzskatīja, ka viņam ir tiesības teikt, ka vācu valoda ir visjuceklīgākā, visizmanīgākā un visnevīžīgākā valoda pasaulē. Te nu gan gribas iebilst slavenajam rakstniekam: vai tad ir iespējama vēl loģiskāka un sistēmiskāka valoda par vācu! Pateicoties iekšējai sistēmai un kārtībai (lai atceramies slaveno vācu jēdzienu Ordnung!), vācu valoda vislabāk padodas tiem laimīgajiem, kas ir apveltīti ar matemātisku domāšanu. Lasīt talāk

* Atlaide attiecas tikai uz tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides nesummējas.