Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk par 8 cilvēkiem. Gaidām Jūs!

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk par 8 cilvēkiem. Aicinām pieteikties angļu valodas grupās pieaugušajiem Elementary, Pre-intermediate, Intermediate. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line. 

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Turpinām uzņemt intensīvā angļu valodas kursā. Nākamo intensīvo kursu sākums – 2020. gada 12. augustā. Piesakieties kursos līdz 10. augustam, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

VASARAS VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM no 4 līdz 18 gadiemNo 10. jūnija līdz 30. augustam valodu centrs KLASS aicina bērnus un skolēnus uz angļu, franču, vācu, latviešu un krievu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās  “Summer Fun – Jautrā vasara” 2020  gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

SUMMER ART FUN – INTENSĪVAIS ANGĻU VALODAS KURSS BĒRNIEM no 10 līdz 16 gadiem! Bērniem, kuri vasaras brīvlaikā vēlas atpūsties bez mācību grāmatām un skolas gramatiku, piedāvājam unikālu angļu valodas apgūšanu ar radošuma starpniecību. Lai apmeklētu kursus ir nepieciešamas minimālas angļu valodas zināšanas un vēlme attīstīt radošumu. Kurss ilgst desmit dienas, katra diena ir veltīta noteiktai tēmai.
Intensīvā kursa sākums – 10. augustā. Piesakieties valodas vasaras kursos līdz 7. augustam un izmantojiet 10% vasaras atlaides! Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk par 8 сilvēkiem. No 10. jūnija līdz 30. augustam KLASS aicina bērnus un skolēnus uz angļu valodas vasaras mācību kursiem.  

Latviešu valodas kursiskolēniem un jauniešiem.  Aicinām bērnus un skolēnus uz latviešu valodas vasaras mācību kursiemNodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām bērnus un skolēnus uz krievu valodas vasaras mācību kursiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām bērnus un skolēnus uz franču valodas vasaras mācību kursiemNodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

Vacu valodas kursi bērniem un jauniešiem.  Aicinām bērnus un skolēnus uz vācu  valodas vasaras mācību kursiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

KLASS piedāvā
Svešvalodu apguvi pieaugušajiem un bērniem, mājsaimniecēm un uzņēmējiem, tiem,
kuri dodas uz ārzemēm atpūsties, mācīties vai darba nolūkos.

Mēs mācām

 • iesācējus bez priekšzināšanām
 • visus, kas tādā vai citādā līmenī jau zina valodu
 • tos, kuri grib pilnveidot savas zināšanas, lai brīvi runātu citā valodā
 • tos, kuriem jāapgūst speciālā profesionālā leksika, jāpiedalās lietišķās sarunās, jākārto dokumentācija
 • tos, kuri saprot, ka ar valodu jānodarbojas nepārtraukti, lai zināšanas nepagaistu (valodas uzturēšanas grupas)

KĀ mācām
Visas mācību metodes ir komunikatīvas. Komunikācija pirmkārt ir saskarsme. Mūsu uzdevums ir dot cilvēkam iespēju dzīvot citā valodā tieši tāpat, kā viņš dzīvo, runājot dzimtajā valodā.
Visas valodu centra mācību programmas ietver amerikāņu lingvista Čārlza Kārpentera-Frīza jēdzieniski emocionālās un strukturālās valodu apguves metodes pamatelementus. Tās neapšaubāmi ir zinātniskas metodes, tās ir iedarbīgas un nav nogurdinošas un garlaicīgas.

Nodarbības

 • grupās
 • korporatīvās
 • individuālās
 • pieaugušajiem
 • bērniem un jauniešiem, tai skaitā WEEKEND SCHOOL (brīvdienās) vecāko klašu skolēniem un studentiem
 • dažādas mācību metodes un ilgums
 • apvieno atpūtu un mācības

Visas centra mācību programmas atbilst starptautiskajiem svešvalodu apguves standartiem un valodas kompetences līmeņiem, ko apstiprinājusi Eiropas Padome.

Mēs veiksmīgi mācām valodas jau vairāk nekā divus gadu desmitus. Tūkstošiem (!) mūsu absolventu dzīvo un strādā ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Būsim priecīgi, ja pievienosieties viņiem!
* Atlaide attiecas tikai uz jaunajiem audzēkņiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz individuālajām nodarbībām un nesummējas.