Jaunajā mācību gadā valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem. Sākusies pieteikšanās nodarbībām jaunajā mācību gadā. Nodarbības jaunajās WEEKEND SCHOOL grupās sāksies 7. un 8., 14. un 15. septembrī, pārējās grupās – 9., 10., 16. un 17. septembrī.  Piesakoties kursos līdz 30. augustam, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line. 

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Jaunajā mācību gadā aicinām pieteikties angļu valodas grupās pieaugušajiem: Low elementary – elementary, Beginner – low elementary, Low pre-intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Jaunajās angļu valodas grupās nodarbības sāksies 9., 10., 16. un 17. septembrī. Piesakieties kursos līdz 30. augustam, un jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2019. gada 11. septembrī. Piesakoties kursos līdz 30. augustam, jūsu ietaupījums – 15 % no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Jaunajā mācību gadā aicinām pieteikties angļu valodas grupās bērniem un jauniešiemNodarbības jaunajās WEEKEND SCHOOL grupās sāksies 7. un 8., 14. un 15. septembrī, pārējās grupās – 9., 10., 16. un 17. septembrī. Piesakoties kursos līdz 30. augustam, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Jaunajās latviešu valodas grupās nodarbības sāksies 9., 10., 16. un 17. septembrī. Piesakieties kursos līdz 30. augustam, un jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Vācu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz vācu valodas kursiem. Jaunajās vācu valodas grupās nodarbības sāksies 9., 10., 16. un 17. septembrī. Piesakoties vācu valodas grupās līdz 30. augustam, 10 % atlaide.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz krievu valodas kursiem. Jaunajās krievu valodas grupās nodarbības sāksies 9., 10., 16. un 17. septembrī. Piesakoties kursos līdz 30. augustam un maksājiet par 10 % mazāk!

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz franču valodas kursiem. Jaunajās franču valodas grupās nodarbības sāksies 9., 10., 16. un 17. septembrī. Piesakoties kursos līdz 30. augustam un maksājiet par 10 % mazāk!

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

KLASS piedāvā
Svešvalodu apguvi pieaugušajiem un bērniem, mājsaimniecēm un uzņēmējiem, tiem,
kuri dodas uz ārzemēm atpūsties, mācīties vai darba nolūkos.

Mēs mācām

 • iesācējus bez priekšzināšanām
 • visus, kas tādā vai citādā līmenī jau zina valodu
 • tos, kuri grib pilnveidot savas zināšanas, lai brīvi runātu citā valodā
 • tos, kuriem jāapgūst speciālā profesionālā leksika, jāpiedalās lietišķās sarunās, jākārto dokumentācija
 • tos, kuri saprot, ka ar valodu jānodarbojas nepārtraukti, lai zināšanas nepagaistu (valodas uzturēšanas grupas)

KĀ mācām
Visas mācību metodes ir komunikatīvas. Komunikācija pirmkārt ir saskarsme. Mūsu uzdevums ir dot cilvēkam iespēju dzīvot citā valodā tieši tāpat, kā viņš dzīvo, runājot dzimtajā valodā.
Visas valodu centra mācību programmas ietver amerikāņu lingvista Čārlza Kārpentera-Frīza jēdzieniski emocionālās un strukturālās valodu apguves metodes pamatelementus. Tās neapšaubāmi ir zinātniskas metodes, tās ir iedarbīgas un nav nogurdinošas un garlaicīgas.

Nodarbības

 • grupās
 • korporatīvās
 • individuālās
 • pieaugušajiem
 • bērniem un jauniešiem, tai skaitā WEEKEND SCHOOL (brīvdienās) vecāko klašu skolēniem un studentiem
 • dažādas mācību metodes un ilgums
 • apvieno atpūtu un mācības

Visas centra mācību programmas atbilst starptautiskajiem svešvalodu apguves standartiem un valodas kompetences līmeņiem, ko apstiprinājusi Eiropas Padome.

Mēs veiksmīgi mācām valodas jau vairāk nekā divus gadu desmitus. Tūkstošiem (!) mūsu absolventu dzīvo un strādā ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Būsim priecīgi, ja pievienosieties viņiem!
* Atlaide attiecas tikai uz jaunajiem audzēkņiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz individuālajām nodarbībām un nesummējas.