Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line. 

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās pieaugušajiem: Elementary – pirmdienās un piektdienās no 17.00 līdz 18.30 (ar minimālāmzināšanām); Intermediate – pirmdienās un trešdienās no 18.00 līdz 20.00. Turpinās uzņemšana angļu valodas grupās pieaugušajiem: Low elementary  –  elementary, Beginner –  low elementary, Low pre-intermediate, Pre-intermediate, Intermediate.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2019. gada 13. novembrī. Piesakoties kursos līdz 12. novembrim, jūsu ietaupījums – 15 % no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās skolēniem un jauniešiem:
–  vecuma grupās no 10 līdz 11 gadiem – otrdienās un ceturtdienās no 16.00 līdz 17.30;
–  vecuma grupās no 14 līdz 15 gadiem – otrdienās un ceturtdienās no 16.00 līdz 17.30;
–  vecuma grupās no 16 līdz 17 gadiem – otrdienās un ceturtdienās no 16.00 līdz 17.30.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Valodu centrs KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Turpinās uzņemšana grupās. Aicinām pieteikties jaunajā latviesu valodas grupā:
– vecuma grupās no 8 līdz 11 gadiem – pirmdienās un trešdienās no 14.30 līdz 16.00.

Vācu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Valodu centrs KLASS aicina uz vācu valodas kursiem. Turpinās uzņemšana grupās. Aicinām pieteikties jaunajā vācu valodas grupā:
 – vecuma grupās no 12 līdz 16 gadiem, bez priekšzināšanām – otrdienās  no 17.00 līdz 18.30 un piektdienās no 16.15 līdz 17.45.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Valodu centrs KLASS aicina uz krievu valodas kursiem. Aicinām pieteikties jaunās krievu valodas grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības. 

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Valodu centrs KLASS aicina uz franču valodas kursiem. Aicinām pieteikties jaunās franču valodas grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības. 

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

KLASS piedāvā
Svešvalodu apguvi pieaugušajiem un bērniem, mājsaimniecēm un uzņēmējiem, tiem,
kuri dodas uz ārzemēm atpūsties, mācīties vai darba nolūkos.

Mēs mācām

 • iesācējus bez priekšzināšanām
 • visus, kas tādā vai citādā līmenī jau zina valodu
 • tos, kuri grib pilnveidot savas zināšanas, lai brīvi runātu citā valodā
 • tos, kuriem jāapgūst speciālā profesionālā leksika, jāpiedalās lietišķās sarunās, jākārto dokumentācija
 • tos, kuri saprot, ka ar valodu jānodarbojas nepārtraukti, lai zināšanas nepagaistu (valodas uzturēšanas grupas)

KĀ mācām
Visas mācību metodes ir komunikatīvas. Komunikācija pirmkārt ir saskarsme. Mūsu uzdevums ir dot cilvēkam iespēju dzīvot citā valodā tieši tāpat, kā viņš dzīvo, runājot dzimtajā valodā.
Visas valodu centra mācību programmas ietver amerikāņu lingvista Čārlza Kārpentera-Frīza jēdzieniski emocionālās un strukturālās valodu apguves metodes pamatelementus. Tās neapšaubāmi ir zinātniskas metodes, tās ir iedarbīgas un nav nogurdinošas un garlaicīgas.

Nodarbības

 • grupās
 • korporatīvās
 • individuālās
 • pieaugušajiem
 • bērniem un jauniešiem, tai skaitā WEEKEND SCHOOL (brīvdienās) vecāko klašu skolēniem un studentiem
 • dažādas mācību metodes un ilgums
 • apvieno atpūtu un mācības

Visas centra mācību programmas atbilst starptautiskajiem svešvalodu apguves standartiem un valodas kompetences līmeņiem, ko apstiprinājusi Eiropas Padome.

Mēs veiksmīgi mācām valodas jau vairāk nekā divus gadu desmitus. Tūkstošiem (!) mūsu absolventu dzīvo un strādā ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Būsim priecīgi, ja pievienosieties viņiem!
* Atlaide attiecas tikai uz jaunajiem audzēkņiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz individuālajām nodarbībām un nesummējas.