Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem. 

Svarīga informācija! Karantīnas laikā mācīsimies režīmā on-line. Pagaidām sūtiet uz mūsu vietni pieteikumus mācībām on-line.  Mēs centīsimies jums palīdzēt. Sekojiet informācijai. Draugi, būsim mierīgi un darbīgi.

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās Low elementary  –  elementary, Beginner –  low elementary, Low pre-intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. 

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Karantīnas laikā turpinām uzņemt intensīvā angļu valodas kursā. Piesakieties kursos līdz 1. jūnijam, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. Par nodarbību sākumu paziņosim vēlāk. Sekojiet informācijai! Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM no 4 līdz 18 gadiem. Karantīnas laikā sākam uzņemt bērnus vasaras programmās  “Summer Fun – Jautrā vasara” 2020  (jūnijs, jūlijs, augusts). Par nodarbību sākumu paziņosim vēlāk. Sekojiet informācijai!

Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības bērniem un jauniešiem. Karantīnas laikā mācīsimies režīmā on-line. Aicinām pieteikties grupās. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line vai pa tālruni 29572147, 67331988.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli.  

Latviešu valodas kursiskolēniem un jauniešiem. Valodu centrs KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Aicinām pieteikties jaunās grupās. 

Vācu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Valodu centrs KLASS aicina uz vācu valodas kursiem. Turpinās uzņemšana grupās.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Valodu centrs KLASS aicina uz krievu valodas kursiem. Turpinās pierakstīšanа jaunās grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības.

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Piedāvājam apmeklēt franču valodas kursus. Aicinām pieteikties jaunās franču valodas grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības.

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

KLASS piedāvā
Svešvalodu apguvi pieaugušajiem un bērniem, mājsaimniecēm un uzņēmējiem, tiem,
kuri dodas uz ārzemēm atpūsties, mācīties vai darba nolūkos.

Mēs mācām

 • iesācējus bez priekšzināšanām
 • visus, kas tādā vai citādā līmenī jau zina valodu
 • tos, kuri grib pilnveidot savas zināšanas, lai brīvi runātu citā valodā
 • tos, kuriem jāapgūst speciālā profesionālā leksika, jāpiedalās lietišķās sarunās, jākārto dokumentācija
 • tos, kuri saprot, ka ar valodu jānodarbojas nepārtraukti, lai zināšanas nepagaistu (valodas uzturēšanas grupas)

KĀ mācām
Visas mācību metodes ir komunikatīvas. Komunikācija pirmkārt ir saskarsme. Mūsu uzdevums ir dot cilvēkam iespēju dzīvot citā valodā tieši tāpat, kā viņš dzīvo, runājot dzimtajā valodā.
Visas valodu centra mācību programmas ietver amerikāņu lingvista Čārlza Kārpentera-Frīza jēdzieniski emocionālās un strukturālās valodu apguves metodes pamatelementus. Tās neapšaubāmi ir zinātniskas metodes, tās ir iedarbīgas un nav nogurdinošas un garlaicīgas.

Nodarbības

 • grupās
 • korporatīvās
 • individuālās
 • pieaugušajiem
 • bērniem un jauniešiem, tai skaitā WEEKEND SCHOOL (brīvdienās) vecāko klašu skolēniem un studentiem
 • dažādas mācību metodes un ilgums
 • apvieno atpūtu un mācības

Visas centra mācību programmas atbilst starptautiskajiem svešvalodu apguves standartiem un valodas kompetences līmeņiem, ko apstiprinājusi Eiropas Padome.

Mēs veiksmīgi mācām valodas jau vairāk nekā divus gadu desmitus. Tūkstošiem (!) mūsu absolventu dzīvo un strādā ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Būsim priecīgi, ja pievienosieties viņiem!
* Atlaide attiecas tikai uz jaunajiem audzēkņiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz individuālajām nodarbībām un nesummējas.