Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiemNodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Rudens atlaides ir klāt! Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi. Gaidām Jūs!

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi jebkurā programmā. Aicinām pieteikties angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai on-line. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2020. gada 11. novembrī. Līdz 5. novembrim intensīvie angļu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. 

VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM no 4 līdz 18 gadiem. Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi jebkurā programmā. Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības bērniem un jauniešiem. Piedāvājam īpašus kursus vecāko klašu skolēniem, lai sagatavotos matemātikas, angļu un latviešu valodas eksāmenam. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas. Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

NEW!!! UNIKĀLA PROGRAMMA ART FUN – ANGĻU VALODAS KURSS BĒRNIEM no 10 līdz 16 gadiem!  Piedāvājam unikālu angļu valodas apgūšanu ar radošuma starpniecību. Pēdējā nedēļā – 10 % atlaide.

SAGATAVOŠANAS KURSI MATEMĀTIKAS EKSĀMENAM – JAUNUMS VECĀKO KLAŠU SKOLĒNIEM. KLASS piedāvā īpašus kursus, lai sagatavotos matemātikas eksāmenam. Mūsu kursi dod iespēju veiksmīgi sagatavoties skolas matemātikas programmas noslēguma atestācijai un valsts eksāmenam. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā pa divām akadēmiskajām stundām grupās vai individuāli. Pēdējā nedēļā – 10 % atlaide.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem.  KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Piesakoties kursos līdz 2020. gada 31. oktobrim, saņemsiet 10 % atlaidi. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. 

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. KLASS aicina uz krievu valodas kursiem. Pēdējā nedēļā – 10 % atlaide. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Gaidām Jūs!

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. KLASS aicina uz franču valodas kursiem. Pēdējā nedēļā – 10 % atlaide. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Gaidām Jūs!

Vacu valodas kursi bērniem un jauniešiem.  Turpinās pierakstīšanā vācu valodas grupās.  Piesakieties vācu valodas kursos līdz 31. oktobrim un maksājiet par 10 % mazāk! Aicinām pieteikties jaunā vācu valodas grupā – vecuma grupās no 10 līdz 12 gadiem, bez priekšzināšanām.

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

KLASS piedāvā
Svešvalodu apguvi pieaugušajiem un bērniem, mājsaimniecēm un uzņēmējiem, tiem,
kuri dodas uz ārzemēm atpūsties, mācīties vai darba nolūkos.

Mēs mācām

 • iesācējus bez priekšzināšanām
 • visus, kas tādā vai citādā līmenī jau zina valodu
 • tos, kuri grib pilnveidot savas zināšanas, lai brīvi runātu citā valodā
 • tos, kuriem jāapgūst speciālā profesionālā leksika, jāpiedalās lietišķās sarunās, jākārto dokumentācija
 • tos, kuri saprot, ka ar valodu jānodarbojas nepārtraukti, lai zināšanas nepagaistu (valodas uzturēšanas grupas)

KĀ mācām
Visas mācību metodes ir komunikatīvas. Komunikācija pirmkārt ir saskarsme. Mūsu uzdevums ir dot cilvēkam iespēju dzīvot citā valodā tieši tāpat, kā viņš dzīvo, runājot dzimtajā valodā.
Visas valodu centra mācību programmas ietver amerikāņu lingvista Čārlza Kārpentera-Frīza jēdzieniski emocionālās un strukturālās valodu apguves metodes pamatelementus. Tās neapšaubāmi ir zinātniskas metodes, tās ir iedarbīgas un nav nogurdinošas un garlaicīgas.

Nodarbības

 • grupās
 • korporatīvās
 • individuālās
 • pieaugušajiem
 • bērniem un jauniešiem, tai skaitā WEEKEND SCHOOL (brīvdienās) vecāko klašu skolēniem un studentiem
 • dažādas mācību metodes un ilgums
 • apvieno atpūtu un mācības

Visas centra mācību programmas atbilst starptautiskajiem svešvalodu apguves standartiem un valodas kompetences līmeņiem, ko apstiprinājusi Eiropas Padome.

Mēs veiksmīgi mācām valodas jau vairāk nekā divus gadu desmitus. Tūkstošiem (!) mūsu absolventu dzīvo un strādā ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Būsim priecīgi, ja pievienosieties viņiem!
* Atlaide attiecas tikai uz jaunajiem audzēkņiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz individuālajām nodarbībām un nesummējas.