Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem

Īpašs piedāvājums! Piesakieties kursos līdz 20. aprīlim un maksājiet par 15 % mazāk!  

Sūtiet pieteikumus on-line! Pievienoties jaunai grupai pa tālruni 29572147, 67331988 vai on-line. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Tiem, kas pieteikušies kursos līdz 20. aprīlim, atlaide 15 %. 

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Piesakieties kursos līdz 20. aprīlim, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2021. gada 21. aprīlī.  

VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM no 4 līdz 18 gadiem. Piesakoties kursos līdz 2021. gada 20. aprīlim, saņemsiet 15 % atlaidi.   Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības bērniem un jauniešiem. Piedāvājam īpašus kursus vecāko klašu skolēniem, lai sagatavotos matemātikas, angļu un latviešu valodas eksāmenam

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās – piesakieties kursos līdz 20. aprīlim un maksājiet par 15 % mazāk! Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli.

UNIKĀLA PROGRAMMA ART FUN – ANGĻU VALODAS KURSS BĒRNIEM no 10 līdz 16 gadiem!  Piedāvājam unikālu angļu valodas apgūšanu ar radošuma starpniecību.

SAGATAVOŠANAS KURSI MATEMĀTIKAS EKSĀMENAM – JAUNUMS VECĀKO KLAŠU SKOLĒNIEM. KLASS piedāvā īpašus kursus, lai sagatavotos matemātikas eksāmenam. Mūsu kursi dod iespēju veiksmīgi sagatavoties skolas matemātikas programmas noslēguma atestācijai un valsts eksāmenam. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā pa divām akadēmiskajām stundām grupās vai individuāli.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības latviešu valodas grupās. Piesakoties kursos līdz 2021. gada 20. aprīlim, saņemsiet 15 % atlaidi. Individuālās nodarbības online.

Latviešu valodas kursi pieaugušajiem Līdz 20. aprīlim latviešu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām uz krievu valodas kursiem. Līdz 20. aprīlim krievu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. 

Krievu valodas kursi pieaugušajiem. Piesakoties kursos līdz 2021. gada 20. aprīlim, saņemsiet 15 % atlaidi. 

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības franču valodas grupās. Piesakоties kursos līdz 20. aprīlim, jūsu ietaupījums – 15 % no mācību maksas.   

Franču valodas kursi pieaugušajiem. Pievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 20. aprīlim, atlaide 15 %. 

Vacu valodas kursi bērniem un jauniešiem.  Aicinām pieteikties jaunās tālmācības vācu valodas grupās. Līdz 20. aprīlim vācu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. 

Vācu valodas kursi pieaugušajiemPiesakoties kursos līdz 2021. gada 20. aprīlim, saņemsiet 15 % atlaidi. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

KLASS piedāvā
Svešvalodu apguvi pieaugušajiem un bērniem, mājsaimniecēm un uzņēmējiem, tiem,
kuri dodas uz ārzemēm atpūsties, mācīties vai darba nolūkos.

Mēs mācām

 • iesācējus bez priekšzināšanām
 • visus, kas tādā vai citādā līmenī jau zina valodu
 • tos, kuri grib pilnveidot savas zināšanas, lai brīvi runātu citā valodā
 • tos, kuriem jāapgūst speciālā profesionālā leksika, jāpiedalās lietišķās sarunās, jākārto dokumentācija
 • tos, kuri saprot, ka ar valodu jānodarbojas nepārtraukti, lai zināšanas nepagaistu (valodas uzturēšanas grupas)

KĀ mācām
Visas mācību metodes ir komunikatīvas. Komunikācija pirmkārt ir saskarsme. Mūsu uzdevums ir dot cilvēkam iespēju dzīvot citā valodā tieši tāpat, kā viņš dzīvo, runājot dzimtajā valodā.
Visas valodu centra mācību programmas ietver amerikāņu lingvista Čārlza Kārpentera-Frīza jēdzieniski emocionālās un strukturālās valodu apguves metodes pamatelementus. Tās neapšaubāmi ir zinātniskas metodes, tās ir iedarbīgas un nav nogurdinošas un garlaicīgas.

Nodarbības

 • grupās
 • korporatīvās
 • individuālās
 • pieaugušajiem
 • bērniem un jauniešiem, tai skaitā WEEKEND SCHOOL (brīvdienās) vecāko klašu skolēniem un studentiem
 • dažādas mācību metodes un ilgums
 • apvieno atpūtu un mācības

Visas centra mācību programmas atbilst starptautiskajiem svešvalodu apguves standartiem un valodas kompetences līmeņiem, ko apstiprinājusi Eiropas Padome.

Mēs veiksmīgi mācām valodas jau vairāk nekā divus gadu desmitus. Tūkstošiem (!) mūsu absolventu dzīvo un strādā ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Būsim priecīgi, ja pievienosieties viņiem!
* Atlaide attiecas tikai uz jaunajiem audzēkņiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz individuālajām nodarbībām un nesummējas.