Aicinām uz VALODU KURSIEM. Turpinās uzņemšana jaunās angļuvācufrančukrievu un latviešu valodas grupās. Аicinām gan tos, kuri jau mācījušies KLASS, gan jaunus studentus. Iespējamas arī individuālas nodarbības.

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Turpinās pierakstīšana angļu valodas grupās. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās pieaugušajiem: Intermediate, Low intermediate, Pre-intermediate un Elementary. 

Intensīvie angļu valodas apguves kursiAngļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Līdz 18. janvārim intensīvie angļu valodas kursi ar 55 eiro  atlaidi. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide. Nodarbību sākums 23. janvārī. Pievienoties jaunai grupai – iesūtiet pieteikumu on-line.

Piedāvājam apgūt vācu valodu Skype. Mācības skaipā kopā ar pasniedzēju ir ļoti efektīvas un ērtas, nodarbību grafiks vienmēr tiek saskaņots ar katra studenta vēlmēm un iespējām.

Aicinām pieaugušos pieteikties valodu nodarbībām jaunās grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības. Aizpildiet on-line pieteikumu, un mēs operatīvi sazināsimies ar jums. Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988.

*Atlaide tikai jaunajiem audzēkņiem.
Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.