Jaunajā mācību gadā valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī  individuālas nodarbības pieaugušajiem. Sākusies pieteikšanās nodarbībām jaunajā mācību gadā. Nodarbības jaunajās WEEKEND SCHOOL grupās sāksies 7. un 8., 14. un 15. septembrī, pārējās grupās – 9., 10., 16. un 17. septembrī. Piesakoties kursos līdz 30. augustam, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas. 

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Jaunajā mācību gadā aicinām pieteikties angļu valodas grupās pieaugušajiem: Low elementary – elementary, Beginner – low elementary, Low pre-intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Jaunajās angļu valodas grupās nodarbības sāksies 9., 10., 16. un 17. septembrī. Piesakieties kursos līdz 30. augustam, un jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2019. gada 11. septembrī. Piesakoties kursos līdz 30. augustam, jūsu ietaupījums – 15 % no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line. 

Piedāvājam apgūt vācu un angļu valodu, izmantojot Skype. Mācības skaipā kopā ar pasniedzēju ir ļoti efektīvas un ērtas, nodarbību grafiks vienmēr tiek saskaņots ar katra studenta vēlmēm un iespējām.

Aicinām pieaugušos pieteikties valodu nodarbībām jaunās grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības. Aizpildiet on-line pieteikumu, un mēs operatīvi sazināsimies ar jums. Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988.

*Atlaide tikai jaunajiem audzēkņiem.
Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.