Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiem.

Ziemassvētku  akcija! No Līdz 31. janvārim valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – izvēlēties tās, kas atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām! Nodarbības jaunajās grupās sāksies 1. un 2. februārī. 

Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Piedāvājumā: 
– BASIC ENGLISH – angļu valoda pieaugušajiem – 20%;

– vācu valoda – 20%;

– franču valoda – 20%;
– krievu valoda – 20%;
– latviešu valoda – 20%;
– angļu valodas intensīvie kursi pieaugušajiem – atlaide 42 eiro. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Intensīvie kursi sāksies pēc karantīnas.

Sūtiet pieteikumus on-line! Pievienoties jaunai grupai pa tālruni 29572147, 67331988 vai on-line.

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Piedāvājam individuālās nodarbības online.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Piesakieties kursos līdz 31. janvārim, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Intensīvie kursi sāksies pēc karantīnas.

Valodu centrs KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Pievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %.  

Aicinām pieteikties jaunās krievu valodas grupās. Valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 

Aicinām pieteikties jaunās vācu valodas grupāsTiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 

Valodu centrs KLASS aicina uz franču valodas kursiem. Pievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 

Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Iespējamas arī korporatīvās nodarbības.

Aizpildiet on-line pieteikumu, un mēs operatīvi sazināsimies ar jums. Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988.

*Atlaide tikai jaunajiem audzēkņiem.
Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.