Valodu mācību centrs KLASS piedāvā angļu, krievu, latviešu, vācu, franču valodas kursi Rīgās centrā pieaugušajiem. Sākas pierakstīšanās jaunās angļu, vācu, franču, krievu un latviešu valodas grupās – nodarbības sāksies septembrī. Piesakieties kursos līdz 15.augustam, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas. Informācija un pieteikšanās kursos on-line vai pa tālr. 29572147.

BASIC ENGLISH. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās.  Piedāvājam mācīties angļu valodu vasarā. Kursi – pieaugušajiem, cenas – kā bērniem! Līmenis – elementary. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus.

Intensīvie angļu valodas apguves kursiAicinām pieteikties jaunās grupās – līdz 12 kursantiem. Īpašs piedāvājums – atved draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi.

Piedāvājam apgūt vācu valodu Skype. Mācības skaipā kopā ar pasniedzēju ir ļoti efektīvas un ērtas, nodarbību grafiks vienmēr tiek saskaņots ar katra studenta vēlmēm un iespējām.

Aicinām pieaugušos pieteikties valodu nodarbībām jaunās grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības. Aizpildiet on-line pieteikumu, un mēs operatīvi sazināsimies ar jums. Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988.

*Atlaide tikai jaunajiem audzēkņiem.
Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.