Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiem. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Īpašs piedāvājums! Piesakieties kursos līdz 20. aprīlim un maksājiet par 15 % mazāk!  

Sūtiet pieteikumus on-line! Pievienoties jaunai grupai pa tālruni 29572147, 67331988 vai on-line.

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Tiem, kas pieteikušies kursos līdz 20. aprīlim, atlaide 15 %. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Piedāvājam individuālās nodarbības online.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Piesakieties kursos līdz 20. aprīlim, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2021. gada 21. aprīlī.  

Valodu centrs KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Līdz 20. aprīlim latviešu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi.  

Aicinām pieteikties jaunās krievu valodas grupās. Līdz 20. aprīlim krievu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi.

Aicinām pieteikties jaunās vācu valodas grupāsTiem, kas pieteikušies kursos līdz 20. aprīlim, atlaide 15 %. 

Valodu centrs KLASS aicina uz franču valodas kursiem. Pievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 20. aprīlim, atlaide 15%. 

Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Iespējamas arī korporatīvās nodarbības.

Aizpildiet on-line pieteikumu, un mēs operatīvi sazināsimies ar jums. Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988.

*Atlaide tikai jaunajiem audzēkņiem.
Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.