Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Ziemassvētku  akcija! Līdz 31. janvārim valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – izvēlēties tās, kas atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām! Nodarbības jaunajās WEEKEND SCHOOL grupās sāksies 30. un 31. janvārī, pārējās grupās – 1. un 2. februārī.

Piedāvājumā: 
– angļu valoda pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– vācu valoda pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– franču valoda pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– krievu valoda pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– latviešu pieaugušajiem un bērniem – 20%;
– angļu valodas intensīvie kursi pieaugušajiem – atlaide 42 eiro. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Intensīvie kursi sāksies pēc karantīnas.

Sūtiet pieteikumus on-line! Pievienoties jaunai grupai pa tālruni 29572147, 67331988 vai on-line.

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Turpinām uzņemt intensīvā angļu valodas kursā. Par nodarbību sākumu paziņosim vēlāk. Piesakieties kursos līdz 31. janvārim, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Intensīvie kursi sāksies pēc karantīnas.

VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM no 4 līdz 18 gadiem. Valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības bērniem un jauniešiem. Piedāvājam īpašus kursus vecāko klašu skolēniem, lai sagatavotos matemātikas, angļu un latviešu valodas eksāmenam. 

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās – piesakieties kursos līdz 31. janvārim un maksājiet par 20 % mazāk! Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli.

UNIKĀLA PROGRAMMA ART FUN – JAUNAIS ANGĻU VALODAS KURSS BĒRNIEM no 10 līdz 16 gadiem! Piedāvājam unikālu angļu valodas apgūšanu ar radošuma starpniecību. 

SAGATAVOŠANAS KURSI MATEMĀTIKAS EKSĀMENAM – JAUNUMS VECĀKO KLAŠU SKOLĒNIEM. KLASS piedāvā īpašus kursus, lai sagatavotos matemātikas eksāmenam. Mūsu kursi dod iespēju veiksmīgi sagatavoties skolas matemātikas programmas noslēguma atestācijai un valsts eksāmenam. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā pa divām akadēmiskajām stundām grupās vai individuāli.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem.  Aicinām pieteikties jaunās tālmācības latviešu valodas grupās. Piesakieties kursos līdz 31. janvārim un maksājiet par 20 % mazāk! 

Latviešu valodas kursi pieaugušajiem. Pievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām uz krievu valodas kursiem. Tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %.

Krievu valodas kursi pieaugušajiem. Valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības franču valodas grupās. Piesakieties kursos līdz 31. janvārim un maksājiet par 20 % mazāk! 

Franču valodas kursi pieaugušajiemPievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %.  

Vacu valodas kursi bērniem un jauniešiem.  Aicinām pieteikties jaunās tālmācības vācu valodas grupās. Valodu centrs KLASS ielūdz uz atlaižu karuseli – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 
Vācu valodas kursi pieaugušajiemTiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. janvārim, atlaide 20 %. 

Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Iespējamas arī korporatīvās nodarbības.
Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

Atlaide %:
Studentiem – 7 %
Visa kursa priekšapmaksa – 5 %
Ģimenes – otrajam ģimenes loceklim 6 %, trešajam 10 %
Par otru apgūstamo valodu – 10 %
Ja uzaicināsiet mācīties arī draugu – katram 8 %*
Intensīvais angļu valodas kurss – piesakieties kursos divatā, un katrs saņemsiet 30 % atlaidi

* Tikai tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.