Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās un individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Turpinās pierakstīšana angļu valodas grupās. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās pieaugušajiem: Low elementary – elementary, Beginner – low elementary, Low pre-intermediate, Pre-intermediate, Intermediate.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Nodarbību sākums 10. jūlijā. Līdz 30. jūnijam intensīvie angļu valodas kursi ar 10 procentu atlaidi. Pievienoties jaunai grupai – iesūtiet pieteikumu on-line.
VASARAS VALODU KURSI.Vasaras valodas nodarbības bērniem – sezonas apmācību programma “Summer Fun – Jautrā vasara” 2019Mācību centrs KLASS iesaka apvienot vasaras atpūtu ar svešvalodu – angļu, franču, vācu, krievu – apguvi. Aicinām gan tos, kuri jau mācījušies KLASS, gan jaunus studentus. Vasaras valodu kursos gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Turpinās pierakstīšanās jaunās angļu, vācu, franču, krievu un latviešu valodas grupās.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Mācību centrs Klass aicina bērnus un skolēnus uz angļu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Turpinās pierakstīšanās jaunās  angļu valodas grupās. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās bērniem un jauniešiem

Vācu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Valodu centrs Klass aicina bērnus un skolēnus uz vācu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Turpinās pierakstīšanās jaunās vācu valodas grupās.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Mācību centrs Klass aicina bērnus un skolēnus uz latviešu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem.  Turpinās pierakstīšanās jaunās latviešu valodas grupās.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Mācību centrs Klass aicina bērnus un skolēnus uz krievu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem.  Turpinās pierakstīšanās jaunās krievu valodas grupās.

Atlaide %:
Studentiem – 7 %
Visa kursa priekšapmaksa – 5 %
Ģimenes – otrajam ģimenes loceklim 6 %, trešajam 10 %
Par otru apgūstamo valodu – 10 %
Ja uzaicināsiet mācīties arī draugu – katram 8 %*
Intensīvais angļu valodas kurss – piesakieties kursos divatā, un katrs saņemsiet 30 % atlaidi

* Tikai tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.