Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem. Šajā gadā ir spēkā īpašs piedāvājums: piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi jebkurā programmā. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line. 

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās pieaugušajiem: Low elementary  –  elementary, Beginner –  low elementary, Low pre-intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi jebkurā programmā.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2020. g. 27. janvārī. Piesakieties kursos līdz 25. janvārim, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli. Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi jebkurā programmā.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Valodu centrs KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Aicinām pieteikties jaunās latviesu valodas grupās. Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi.

Vācu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Valodu centrs KLASS aicina uz vācu valodas kursiem. Turpinās uzņemšana grupās. Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Piedāvājam apmeklēt krievu valodas kursus. Aicinām pieteikties jaunās krievu valodas grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības. Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi.

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās franču valodas grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības. Piesakieties kursos mēneša pēdējā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi.

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

Atlaide %:
Studentiem – 7 %
Visa kursa priekšapmaksa – 5 %
Ģimenes – otrajam ģimenes loceklim 6 %, trešajam 10 %
Par otru apgūstamo valodu – 10 %
Ja uzaicināsiet mācīties arī draugu – katram 8 %*
Intensīvais angļu valodas kurss – piesakieties kursos divatā, un katrs saņemsiet 30 % atlaidi

* Tikai tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.