Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem.
Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Gaidām Jūs!

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Aicinām pieteikties angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Pieteikties jaunās angļu valodas grupās  līdz 1. oktobrim, 10 % atlaide. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai on-line.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2020. gada 14. oktobrī. Līdz 10. oktobrim intensīvie angļu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. 

VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM no 4 līdz 18 gadiem. Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības bērniem un jauniešiem. Piedāvājam īpašus kursus vecāko klašu skolēniem, lai sagatavotos matemātikas, angļu un latviešu valodas eksāmenam. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Gaidām Jūs!

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās. Piesakoties kursos  līdz 1. oktobrim, 10 % atlaide. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

NEW!!! UNIKĀLA PROGRAMMA ART FUN – JAUNAIS ANGĻU VALODAS KURSS BĒRNIEM no 10 līdz 16 gadiem! Piedāvājam unikālu angļu valodas apgūšanu ar radošuma starpniecību. 

SAGATAVOŠANAS KURSI MATEMĀTIKAS EKSĀMENAM – JAUNUMS VECĀKO KLAŠU SKOLĒNIEM. KLASS piedāvā īpašus kursus, lai sagatavotos matemātikas eksāmenam. Mūsu kursi dod iespēju veiksmīgi sagatavoties skolas matemātikas programmas noslēguma atestācijai un valsts eksāmenam. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā pa divām akadēmiskajām stundām grupās vai individuāli.

Latviešu valodas kursiskolēniem un jauniešiem.  KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Piesakoties kursos līdz 1. oktobrim, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. KLASS aicina uz krievu valodas kursiem. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. KLASS aicina uz franču valodas kursiem. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Vacu valodas kursi bērniem un jauniešiem. KLASS aicina uz vācu valodas kursiem. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. 

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu

Atlaide %:
Studentiem – 7 %
Visa kursa priekšapmaksa – 5 %
Ģimenes – otrajam ģimenes loceklim 6 %, trešajam 10 %
Par otru apgūstamo valodu – 10 %
Ja uzaicināsiet mācīties arī draugu – katram 8 %*
Intensīvais angļu valodas kurss – piesakieties kursos divatā, un katrs saņemsiet 30 % atlaidi

* Tikai tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.