Jaunajā mācību gadā valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiemSākusies pieteikšanās nodarbībām jaunajā mācību gadā. Nodarbības jaunajās WEEKEND SCHOOL grupās sāksies 14. un 15. septembrī, pārējās grupās – 16. un 17. septembrī.  Piesakoties kursos līdz 17. septembrim, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line. 

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Jaunajā mācību gadā aicinām pieteikties angļu valodas grupās pieaugušajiem: Low elementary – elementary, Beginner – low elementary, Low pre-intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Nodarbības jaunajās grupās sāksies 16. un 17. septembrī. Piesakieties kursos līdz 17. septembrim, un jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2019. gada 18. septembrī. Piesakieties kursos līdz 16. septembrim, un jūsu ietaupījums – 15 % no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Jaunajā mācību gadā aicinām pieteikties angļu valodas grupās bērniem un jauniešiem. Nodarbības jaunajās WEEKEND SCHOOL grupās sāksies 14. un 15. septembrī, pārējās grupās – 16. un 17. septembrī. Piesakieties kursos līdz 17. septembrim, un jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Jaunajās latviešu valodas grupās nodarbības sāksies 16. un 17. septembrī. Piesakieties kursos līdz 17. septembrim un maksājiet par 10 % mazāk!

Vācu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz vācu valodas kursiem. Jaunajās vācu valodas grupās nodarbības sāksies 16. un 17. septembrī. Piesakoties kursos līdz 17. septembrim, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz krievu valodas kursiem. Jaunajās krievu valodas grupās nodarbības sāksies 16. un 17. septembrī. Piesakieties kursos līdz 17. septembrim un maksājiet par 10 % mazāk!

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz franču valodas kursiem. Jaunajās franču valodas grupās nodarbības sāksies 16. un 17. septembrī. Piesakoties kursos līdz 17. septembrim un maksājiet par 10 % mazāk!

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

Atlaide %:
Studentiem – 7 %
Visa kursa priekšapmaksa – 5 %
Ģimenes – otrajam ģimenes loceklim 6 %, trešajam 10 %
Par otru apgūstamo valodu – 10 %
Ja uzaicināsiet mācīties arī draugu – katram 8 %*
Intensīvais angļu valodas kurss – piesakieties kursos divatā, un katrs saņemsiet 30 % atlaidi

* Tikai tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.