Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem. 

No 10. jūnija piedāvājam angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk par 8 cilvēkiem. Klātienē vai tiešsaistē  – tā ir katra paša izvēle. Gaidām jūs!  

BASIC ENGLISH –  Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk par 8 cilvēkiem. Aicinām pieteikties angļu valodas grupās pieaugušajiem Elementary, Pre-intermediate, Intermediate. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Turpinām uzņemt intensīvā angļu valodas kursā. Nākamo intensīvo kursu sākums – 2020. gada 5. augustā. Piesakieties kursos līdz 31. jūlijam, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

VASARAS VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM no 4 līdz 18 gadiemNo 10. jūnija līdz 30. augustam valodu centrs KLASS aicina bērnus un skolēnus uz angļu, franču, vācu, latviešu un krievu valodas vasaras mācību kursiem.Vasaras programmās  “Summer Fun – Jautrā vasara” 2020 (jūnijs, jūlijs, augusts) gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Pieteikšanās kursos on-line vai pa tālruni 29572147, 67331988.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk par 8 cilvēkiem. No 10. jūnija līdz 30. augustam KLASS aicina bērnus un skolēnus uz angļu valodas vasaras mācību kursiem.  

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Aicinām bērnus un skolēnus uz latviešu valodas vasaras mācību kursiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām bērnus un skolēnus uz krievu valodas vasaras mācību kursiemNodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām bērnus un skolēnus uz franču valodas vasaras mācību kursiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

Vācu valodas kursi bērniem un jauniešiem.  Aicinām bērnus un skolēnus uz vācu  valodas vasaras mācību kursiem. Nodarbības grupas klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē.

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

Atlaide %:
Studentiem – 7 %
Visa kursa priekšapmaksa – 5 %
Ģimenes – otrajam ģimenes loceklim 6 %, trešajam 10 %
Par otru apgūstamo valodu – 10 %
Ja uzaicināsiet mācīties arī draugu – katram 8 %*
Intensīvais angļu valodas kurss – piesakieties kursos divatā, un katrs saņemsiet 30 % atlaidi

* Tikai tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.