Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās un individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Turpinās pierakstīšana angļu valodas grupās. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās pieaugušajiem: Low elementary – elementary, Beginner – low elementary, Low pre-intermediate, Pre-intermediate, Intermediate.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Nodarbību sākums 24. aprīlī. Līdz 20. aprīlim  intensīvie angļu valodas kursi ar 10 procentu atlaidi. Pievienoties jaunai grupai – iesūtiet pieteikumu on-line.
VASARAS VALODU KURSI.Vasaras valodas nodarbības bērniem – sezonas apmācību programma “Summer Fun – Jautrā vasara” 2019Mācību centrs KLASS iesaka apvienot vasaras atpūtu ar svešvalodu – angļu, franču, vācu, krievu – apguvi. Aicinām gan tos, kuri jau mācījušies KLASS, gan jaunus studentus. Vasaras programmās gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Sākas pierakstīšanās jaunās angļu, vācu, franču, krievu un latviešu valodas grupās –  nodarbības sāksies 10. un 11. jūnijā. Izmantojiet vasaras atlaidi – piesakieties valodas vasaras kursos līdz 10. maijam un maksājiet par 10 % mazāk!

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Valodu centrs KLASS piedāvā WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, angļu valodas grupas darba dienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās bērniem un jauniešiem.

Mācību centrs Klass aicina bērnus un skolēnus uz angļu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Sākas pierakstīšanās jaunās  angļu valodas grupās – nodarbības sāksies 10. un 11. jūnijā. Izmantojiet vasaras atlaidi – piesakieties valodas vasaras kursos līdz 10. maijam un maksājiet par 10 % mazāk!

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās latviešu valodas grupās bērniem :
– vecuma grupās no 10 līdz 12 gadiem – pirmdienās un trešdienās no 16.00 līdz 17.30;
– vecuma grupās no 13 līdz 16 gadiem – pirmdienās un сeturtdienās no 16.00 līdz 17.30.

Mācību centrs Klass aicina bērnus un skolēnus uz latviešu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Sākas pierakstīšanās jaunās latviešu valodas grupās – nodarbības sāksies 10. un 11. jūnijā. Izmantojiet vasaras atlaidi – piesakieties valodas vasaras kursos līdz 10. maijam un maksājiet par 10 % mazāk!

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās krievu valodas grupās bērniem :
– vecuma grupās no 11 līdz 13 gadiem – pirmdienās un trešdienās no 16.00 līdz 17.30;
– vecuma grupās no 14 līdz 16 gadiem – pirmdienās un ceturtdienās no 16.00 līdz 17.30.

Mācību centrs Klass aicina bērnus un skolēnus uz krievu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Sākas pierakstīšanās jaunās krievu valodas grupās – nodarbības sāksies 10. un 11. jūnijā. Izmantojiet vasaras atlaidi – piesakieties valodas vasaras kursos līdz 10. maijam un maksājiet par 10 % mazāk!

Atlaide %:
Studentiem – 7 %
Visa kursa priekšapmaksa – 5 %
Ģimenes – otrajam ģimenes loceklim 6 %, trešajam 10 %
Par otru apgūstamo valodu – 10 %
Ja uzaicināsiet mācīties arī draugu – katram 8 %*
Intensīvais angļu valodas kurss – piesakieties kursos divatā, un katrs saņemsiet 30 % atlaidi

* Tikai tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.