Valodu centrs KLASS aicina skolēnus un jauniešus uz vācu valodas kursiem. Nodarbības grupās klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem.

Rudens atlaides ir klāt! Piesakieties vācu valodas kursos līdz 31. oktobrim un maksājiet par 10 % mazāk! 

Turpinās pierakstīšanа vācu valodas grupās. Aicinām pieteikties jaunā vācu valodas grupā:
– vecuma grupās no 10 līdz 12 gadiem, bez priekšzināšanām – otrdienās  no 17.00 līdz 18.30 un piektdienās no 16.15 līdz 17.45.

Pieteikšanās kursos on-line vai pa tālruni 29572147, 67331988. 

Nodarbību saraksts 
Saraksts var mainīties, ņemot vērā zināšanu līmeni un dalībnieku vēlmes.
Maksa par mācībām mēnesī eiro.

12-16 gadu bez priekšzināšanām II; V 16.15-17.45 74,00
10-13 gaduar priekšzināšanām II; IV 15.30-17.00 74,00
13-15 gaduar priekšzināšanām II; V 17.00-18.30 74,00

Īpaši izstrādātās valodu programmas ir veidotas saskaņā ar ES valodu kompetences līmeņiem. Nodarbības valodu mācību centrā KLASS notiek nelielās 4–6 audzēkņu grupās divas reizes nedēļā pa divām akadēmiskajām stundām. Iespējamas arī individuālas nodarbības.

Valodu centrā KLASS vācu valodas apguves procesā jūs gaida:

  • aizraujošas nodarbības divas reizes nedēļā;
  • brīvi dialogi, diskusijas, interesanti projekti;
  • izcilas ārzemju filmas un to apspriešana;
  • attīstības spēles vācu valodā un vienkārši lietderīga atpūta.

Mūsu pamatprincips – mācībām nav jākļūst par mocībām. Mēs tās pārvēršam par spēli, vienlaikus attīstot intelektu, emocijas, komunikabilitāti un citas spējas, kuras noteikti noderēs šodien, rīt un vienmēr.

***

Vai viegli apgūt vācu valodu?

“Daži uzskata, ka labāk jau izvēlēties nāvi, nevis vācu valodu. Man ir grūti tā uzreiz, bez apdomas izteikt savu viedokli. Te ir svarīgi zināt, par kādu nāvi ir runa. Ja par lēnu un mokošu… Teiksim, pirms gadiem divsimt Kanādas indiāņi notvēra misionāru, nodīrāja viņam ādu, atnesa sakaitētētus pelnus, tad verdošu ūdeni, un misionārs maz pamazām… Vispār, es domāju, vācu valoda viņam šķistu patīkama pārmaiņa.”

Tā Marks Tvens raksturoja vācu valodu savā stāstā “The Awful German Language” (“Drausmīgā vācu valoda”). Un, ja vācu valoda jums sagādā milzu grūtības, varat atviegloti nopūsties: re, arī Marks Tvens ar to mocījās.

Marks Tvens atzina, ka vācu valodu apguvis ar neticamu piepūli un grūtībām, atzīmējot vien to, ka šajā laikā viņam vajadzējis “apbērēt trīs skolotājus”. Acīmredzot tāpēc viņš uzskatīja, ka viņam ir tiesības teikt, ka vācu valoda ir visjuceklīgākā, visizmanīgākā un visnevīžīgākā valoda pasaulē. Te nu gan gribas iebilst slavenajam rakstniekam: vai tad ir iespējama vēl loģiskāka un sistēmiskāka valoda par vācu! Pateicoties iekšējai sistēmai un kārtībai (lai atceramies slaveno vācu jēdzienu Ordnung!), vācu valoda vislabāk padodas tiem laimīgajiem, kas ir apveltīti ar matemātisku domāšanu. Lasīt talāk

Veiksmi mācībās! Pieteikšanās kursos on-line vai pa tālruni 6733198, 29572147.

* Atlaide attiecas tikai uz tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.