Valodu centrs Klass piedāvā vācu valodas kursus gan grupās, gan individuāli.  Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). 

Valodu centrs KLASS aicina bērnus un skolēnus uz vācu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās  “Summer Fun – Jautrā vasara 2021” (jūnijs, jūlijs, augusts)  gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem.

Sākam pierakstu vasaras kursiem. Vasaras apmācību veicam jau vairāku gadu garumā. Ir liela pieredze darbā ar dažāda vecuma bērniem. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk par 5 cilvēkiem. Aicinām pieteikties jaunās grupās. 

Piesakoties kursos līdz 2021. gada 31. maijam, saņemsiet 15 % atlaidi.

Pieteikšanās kursos on-line vai pa tālruni 29572147, 67331988. 

Nodarbību saraksts (klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē) var mainīties, ņemot vērā zināšanu līmeni un dalībnieku vēlmes.
Maksa par mācībām mēnesī eiro.

12-16 gadu bez priekšzināšanām II; V 16.15-17.45 74,00
10-13 gaduar priekšzināšanām II; IV 15.30-17.00 74,00
13-15 gaduar priekšzināšanām II; V 17.00-18.30 74,00

Īpaši izstrādātās valodu programmas ir veidotas saskaņā ar ES valodu kompetences līmeņiem. Nodarbības valodu mācību centrā KLASS notiek nelielās 4–5 audzēkņu grupās divas reizes nedēļā pa divām akadēmiskajām stundām. Iespējamas arī individuālas nodarbības.

Valodu centrā KLASS vācu valodas apguves procesā jūs gaida:

  • aizraujošas nodarbības divas reizes nedēļā;
  • brīvi dialogi, diskusijas, interesanti projekti;
  • izcilas ārzemju filmas un to apspriešana;
  • attīstības spēles vācu valodā un vienkārši lietderīga atpūta.

Mūsu pamatprincips – mācībām nav jākļūst par mocībām. Mēs tās pārvēršam par spēli, vienlaikus attīstot intelektu, emocijas, komunikabilitāti un citas spējas, kuras noteikti noderēs šodien, rīt un vienmēr.

***

Vai viegli apgūt vācu valodu?

“Daži uzskata, ka labāk jau izvēlēties nāvi, nevis vācu valodu. Man ir grūti tā uzreiz, bez apdomas izteikt savu viedokli. Te ir svarīgi zināt, par kādu nāvi ir runa. Ja par lēnu un mokošu… Teiksim, pirms gadiem divsimt Kanādas indiāņi notvēra misionāru, nodīrāja viņam ādu, atnesa sakaitētētus pelnus, tad verdošu ūdeni, un misionārs maz pamazām… Vispār, es domāju, vācu valoda viņam šķistu patīkama pārmaiņa.”

Tā Marks Tvens raksturoja vācu valodu savā stāstā “The Awful German Language” (“Drausmīgā vācu valoda”). Un, ja vācu valoda jums sagādā milzu grūtības, varat atviegloti nopūsties: re, arī Marks Tvens ar to mocījās.

Marks Tvens atzina, ka vācu valodu apguvis ar neticamu piepūli un grūtībām, atzīmējot vien to, ka šajā laikā viņam vajadzējis “apbērēt trīs skolotājus”. Acīmredzot tāpēc viņš uzskatīja, ka viņam ir tiesības teikt, ka vācu valoda ir visjuceklīgākā, visizmanīgākā un visnevīžīgākā valoda pasaulē. Te nu gan gribas iebilst slavenajam rakstniekam: vai tad ir iespējama vēl loģiskāka un sistēmiskāka valoda par vācu! Pateicoties iekšējai sistēmai un kārtībai (lai atceramies slaveno vācu jēdzienu Ordnung!), vācu valoda vislabāk padodas tiem laimīgajiem, kas ir apveltīti ar matemātisku domāšanu. Lasīt talāk

Veiksmi mācībās! Pieteikšanās kursos on-line vai pa tālruni 6733198, 29572147.

* Atlaide attiecas tikai uz tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.