Labi jaunumi! Valodu mācību centrs KLASS aicina bērnus un skolēnus uz angļu, franču, latviešu un krievu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Karantīnas laikā sākam uzņemt bērnus vasaras programmās  “Summer Fun – Jautrā vasara” 2021 (jūnijs, jūlijs, augusts). Piesakieties valodas vasaras kursos līdz 31. maijam, jūsu ietaupījums – 15 % no mācību maksas.

KARANTĪNAS LAIKĀ MĀCĪSIMIES ON-LINE. Grupas būs nelielas, ne vairāk par 5 cilvēkiem. Gaidām jūs! Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

Vasaras kursi bērniem un jauniešiem “Summer Fun –  Jautrā vasara” mācību centrā KLASS – tas nozīmē:
– aizraujošas nodarbības divas reizes nedēļā;
– brīvi dialogi, diskusijas, interesanti projekti;
– izcilas aizrobežu režisoru filmas un to apspriešana;
– attīstības spēles un vienkārši lietderīga atpūta.

Mūsu pamatprincips – mācībām nav jākļūst par mocībām. Mēs tās pārvēršam par spēli, vienlaikus attīstot intelektu, emocijas, komunikabilitāti un citas spējas, kuras noteikti noderēs ikvienam bērnam šodien, rīt un vienmēr.

Mācību centrs KLASS iesaka apvienot vasaras atpūtu ar svešvalodu – angļu, franču, vācu, krievu – apguvi. Aicinām gan tos, kuri jau mācījušies KLASS, gan jaunus studentus. Vasaras valodu kursos gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem.

Mums visiem vasaras atpūta asociējas ar labu noskaņojumu un bezrūpību, bet bērniem vissvarīgākais ir jautra vienaudžu kompānija. Tajā visnotaļ iederas arī svešvaloda, tāpēc ikviens ar prieku var doties aizraujošā vasaras ceļojumā pēc jaunām zināšanām. To piedāvā valodu centrs KLASS. Vecāki droši vien spēs novērtēt svarīgāko šādā atpūtā – audzinātāji un pasniedzēji nevien mācīs bērnus, bet arī centīsies runāt ar viņiem tikai nepieciešamajā valodā.

Vasara – tā ir maza dzīve, un nodzīvot to vajag skaisti un ar jēgu. Trīs vasaras mēnešu laikā mēs sagatavosim jūs nākamajam eksāmenam nepieciešamajā valodā, palīdzēsim novērtēt tās skaistumu un noderīgumu, ļausim sajusties kā īstam eiropietim, kas nezina robežas, toties brīvi zina vienu vai pat vairākas svešvalodas!

Piedāvājam arī individuālas nodarbības bērniem. Laiku iespējams izvēlēties.

Īpaši izstrādātās valodu programmas ir veidotas saskaņā ar ES valodu kompetences līmeņiem.
Vasaras nodarbību saraksts (var mainīties, ņemot vērā klausītāju vēlmes).
Pieteikšanās kursos on-line vai pa tālruni 29572147, 67331988.