Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk par 5 cilvēkiem.

Īpašs piedāvājums! Piesakieties kursos līdz 31. maijam un maksājiet par 15 % mazāk!  

Sūtiet pieteikumus on-line! Pievienoties jaunai grupai pa tālruni 29572147, 67331988 vai on-line.

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. maijam, atlaide 15 %.  

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Turpinām uzņemt intensīvā angļu valodas kursā. Par nodarbību sākumu paziņosim vēlāk. Piesakieties kursos līdz 31. maijam, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Intensīvie kursi sāksies pēc karantīnas.

VASARAS VALODAS NODARBĪBAS BĒRNIEM – VASARAS SEZONAS APMĀCĪBU PROGRAMMA “SUMMER FUN – JAUTRĀ VASARA”.Valodu centrs KLASS aicina bērnus un skolēnus uz angļu, franču, vācu, latviešu un krievu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās  “Summer Fun – Jautrā vasara 2021” (jūnijs, jūlijs, augusts)  gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Sākam pierakstu vasaras kursiem. Vasaras apmācību veicam jau vairāku gadu garumā. Ir liela pieredze darbā ar dažāda vecuma bērniem. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk par 5 cilvēkiem. Aicinām pieteikties jaunās grupās. Piesakieties kursos līdz 31. maijam un maksājiet par 15 % mazāk!  

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās – piesakieties kursos līdz 31. maijam un maksājiet par 15 % mazāk! Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem.  Aicinām pieteikties jaunās tālmācības latviešu valodas grupās. Piesakoties kursos līdz 2021. gada 31. maijam, saņemsiet 15 % atlaidi.  

Latviešu valodas kursi pieaugušajiem. Līdz 31. maijam latviešu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām uz krievu valodas kursiem. Līdz 31. maijam krievu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. 

Krievu valodas kursi pieaugušajiem. Piesakoties kursos līdz 2021. gada 31. maijam, saņemsiet 15 % atlaidi. 

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības franču valodas grupās. Piesakоties kursos līdz 31. maijam, jūsu ietaupījums – 15 % no mācību maksas.   

Franču valodas kursi pieaugušajiemPievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. maijam, atlaide 15 %. 

Vacu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības vācu valodas grupās. Līdz 31. maijam vācu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. 

Vācu valodas kursi pieaugušajiemPiesakoties kursos līdz 2021. gada 31. maijam, saņemsiet 15 % atlaidi. 

Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk par 5 cilvēkiem. Iespējamas arī korporatīvās nodarbības.
Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.

Atlaide %:
Studentiem – 7 %
Visa kursa priekšapmaksa – 5 %
Ģimenes – otrajam ģimenes loceklim 6 %, trešajam 10 %
Par otru apgūstamo valodu – 10 %
Ja uzaicināsiet mācīties arī draugu – katram 8 %*
Intensīvais angļu valodas kurss – piesakieties kursos divatā, un katrs saņemsiet 30 % atlaidi

* Tikai tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz
individuālajām nodarbībām un nesummējas.