Labi jaunumi! Jaunajā mācību gadā valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiemPiesakoties kursos līdz 23. septembrim, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line. 

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Regulāras angļu valodas nodarbības. Viena līmeņa programma ilgst 4 mēnešus. Jaunajā mācību gadā aicinām pieteikties angļu valodas grupās pieaugušajiem: Low elementary – elementary, Beginner – low elementary, Low pre-intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Piesakieties kursos līdz 23. septembrim, un jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Lieliskā noskaņojumā! Nākamo intensīvo kursu sākums – 2019. gada 25. septembrī. Piesakoties kursos līdz 23. septembrim, jūsu ietaupījums – 15 % no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi. Lai pievienotos jaunajai grupai, iesūtiet pieteikumu on-line.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Jaunajā mācību gadā aicinām pieteikties angļu valodas grupās bērniem un jauniešiemPiedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli.  Piesakoties kursos līdz 23. septembrim, jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz latviešu valodas kursiem. Aicinām pieteikties jaunajās latviešu valodas grupāsIespējamas arī individuālas nodarbības.   Piesakieties kursos līdz 23. septembrim, un jūsu ietaupījums – 10 % no mācību maksas.

Vācu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz vācu valodas kursiem. Aicinām pieteikties jaunajās vācu valodas grupāsIespējamas arī individuālas nodarbības. Piesakoties vācu valodas grupās līdz 23. septembrim, 10 % atlaide.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz krievu valodas kursiem. Aicinām pieteikties jaunajās krievu valodas grupās. Iespējamas arī individuālas nodarbības. Piesakoties kursos līdz 23. septembrim un maksājiet par 10 % mazāk!

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Jaunajā mācību gadā KLASS aicina uz franču valodas kursiem. Aicinām pieteikties jaunajās franču valodas grupāsIespējamas arī individuālas nodarbības.   Piesakoties kursos līdz 23. septembrim un maksājiet par 10 % mazāk!

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.