Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem

Īpašs piedāvājums! Piesakieties kursos līdz 31. maijam un maksājiet par 15 % mazāk!  

Sūtiet pieteikumus on-line! Pievienoties jaunai grupai pa tālruni 29572147, 67331988 vai on-line. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk par 5 cilvēkiem.

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. maijam, atlaide 15 %. 

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Piesakieties kursos līdz 31. maijam, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Ja pieteiksieties kopā ar draugu, katram 30 % atlaide! Intensīvie kursi sāksies pēc karantīnas.

VASARAS VALODAS NODARBĪBAS BĒRNIEM – VASARAS SEZONAS APMĀCĪBU PROGRAMMA “SUMMER FUN – JAUTRĀ VASARA”.Sākam pierakstu vasaras kursiem. Vasaras apmācību veicam jau vairāku gadu garumā. Ir liela pieredze darbā ar dažāda vecuma bērniem. Valodu centrs KLASS aicina bērnus un skolēnus uz angļu, franču, vācu, latviešu un krievu valodas vasaras mācību kursiem. Vasaras programmās  “Summer Fun – Jautrā vasara 2021” (jūnijs, jūlijs, augusts)  gaidām bērnus un jauniešus no 4 līdz 18 gadiem. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk par 5 cilvēkiem. Aicinām pieteikties jaunās grupās.

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Aicinām pieteikties jaunās angļu valodas grupās – piesakieties kursos līdz 31. maijam un maksājiet par 15 % mazāk! Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības latviešu valodas grupās. Piesakoties kursos līdz 2021. gada 31. maijam, saņemsiet 15 % atlaidi. Individuālās nodarbības online.

Latviešu valodas kursi pieaugušajiem Līdz 31. maijam latviešu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online).

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām uz krievu valodas kursiem. Līdz 31. maijam krievu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. 

Krievu valodas kursi pieaugušajiem. Piesakoties kursos līdz 2021. gada 31. maijam, saņemsiet 15 % atlaidi. 

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības franču valodas grupās. Piesakоties kursos līdz 31. maijam, jūsu ietaupījums – 15 % no mācību maksas.   

Franču valodas kursi pieaugušajiem. Pievienoties jaunai grupai – tiem, kas pieteikušies kursos līdz 31. maijam, atlaide 15 %. 

Vacu valodas kursi bērniem un jauniešiem.  Aicinām pieteikties jaunās tālmācības vācu valodas grupās. Līdz 31. maijam vācu valodas kursi ar 15 procentu atlaidi. 

Vācu valodas kursi pieaugušajiemPiesakoties kursos līdz 2021. gada 31. maijam, saņemsiet 15 % atlaidi. Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). 

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa tālruni.

KLASS piedāvā
Svešvalodu apguvi pieaugušajiem un bērniem, mājsaimniecēm un uzņēmējiem, tiem,
kuri dodas uz ārzemēm atpūsties, mācīties vai darba nolūkos.

Mēs mācām

 • iesācējus bez priekšzināšanām
 • visus, kas tādā vai citādā līmenī jau zina valodu
 • tos, kuri grib pilnveidot savas zināšanas, lai brīvi runātu citā valodā
 • tos, kuriem jāapgūst speciālā profesionālā leksika, jāpiedalās lietišķās sarunās, jākārto dokumentācija
 • tos, kuri saprot, ka ar valodu jānodarbojas nepārtraukti, lai zināšanas nepagaistu (valodas uzturēšanas grupas)

KĀ mācām
Visas mācību metodes ir komunikatīvas. Komunikācija pirmkārt ir saskarsme. Mūsu uzdevums ir dot cilvēkam iespēju dzīvot citā valodā tieši tāpat, kā viņš dzīvo, runājot dzimtajā valodā.
Visas valodu centra mācību programmas ietver amerikāņu lingvista Čārlza Kārpentera-Frīza jēdzieniski emocionālās un strukturālās valodu apguves metodes pamatelementus. Tās neapšaubāmi ir zinātniskas metodes, tās ir iedarbīgas un nav nogurdinošas un garlaicīgas.

Nodarbības

 • grupās
 • korporatīvās
 • individuālās
 • pieaugušajiem
 • bērniem un jauniešiem, tai skaitā WEEKEND SCHOOL (brīvdienās) vecāko klašu skolēniem un studentiem
 • dažādas mācību metodes un ilgums
 • apvieno atpūtu un mācības

Visas centra mācību programmas atbilst starptautiskajiem svešvalodu apguves standartiem un valodas kompetences līmeņiem, ko apstiprinājusi Eiropas Padome.

Mēs veiksmīgi mācām valodas jau vairāk nekā divus gadu desmitus. Tūkstošiem (!) mūsu absolventu dzīvo un strādā ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Būsim priecīgi, ja pievienosieties viņiem!
* Atlaide attiecas tikai uz jaunajiem audzēkņiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz individuālajām nodarbībām un nesummējas.