Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības pieaugušajiembērniem un jauniešiem. Nodarbības grupās tiešsaistē. Individuālās nodarbības klātienē un online. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Aicinām pieteikties nodarbībām on-line jaunās grupās – piesakieties kursos mēneša pirmajā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi jebkurā programmā.

BASIC ENGLISH – Angļu valodas kursi pieaugušajiem. No 0 līdz brīvai saziņai angļu valodā. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības angļu valodas grupās pieaugušajiem Beginner, Elementary, Elementary-high, Low intermediate, Pre-intermediate, Intermediate. Piesakieties kursos mēneša pirmajā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi jebkurā programmā. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Piedāvājam individuālās nodarbības klātienē un online.

Intensīvie angļu valodas apguves kursi. Angļu sarunvaloda mēneša laikā. Unikāla iespēja – 1500 jaunu vārdu mēnesī! Ātri. Efektīvi. Emocionali! Lieliskā noskaņojumā! Turpinām uzņemt intensīvā angļu valodas kursā. Par nodarbību sākumu paziņosim vēlāk. Piesakieties kursos līdz 15. decembrim, jūsu ietaupījums – atlaide 42 eiro no mācību maksas. Īpašs piedāvājums – atvediet draugu un abi saņemiet 30 % atlaidi.

VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM no 4 līdz 18 gadiem. Valodu centrs KLASS piedāvā angļu, vācu, franču, latviešu un krievu valodas kursus grupās, kā arī individuālas nodarbības bērniem un jauniešiem.  Aicinām pieteikties nodarbībām on-line jaunās grupās – piesakieties kursos mēneša pirmajā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi jebkurā programmā. Piedāvājam īpašus kursus vecāko klašu skolēniem, lai sagatavotos matemātikas, angļu un latviešu valodas eksāmenam. Nodarbības grupās tiešsaistē. Individuālās nodarbības klātienē un online. 

ANGĻU VALODAS KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM vecumā no 4 līdz 18 gadiem. Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli. Nodarbības grupās tiešsaistē. Individuālās nodarbības klātienē un online. Aicinām pieteikties angļu valodas nodarbībām on-line jaunās grupās – piesakieties kursos mēneša pirmajā nedēļā un saņemiet 10 % atlaidi jebkurā programmā. 

NEW!!! UNIKĀLA PROGRAMMA ART FUN – ANGĻU VALODAS KURSS BĒRNIEM no 10 līdz 16 gadiem!  Piedāvājam unikālu angļu valodas apgūšanu ar radošuma starpniecību.

SAGATAVOŠANAS KURSI MATEMĀTIKAS EKSĀMENAM – JAUNUMS VECĀKO KLAŠU SKOLĒNIEM. KLASS piedāvā īpašus kursus, lai sagatavotos matemātikas eksāmenam. Mūsu kursi dod iespēju veiksmīgi sagatavoties skolas matemātikas programmas noslēguma atestācijai un valsts eksāmenam. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā pa divām akadēmiskajām stundām grupās vai individuāli.

Latviešu valodas kursi skolēniem un jauniešiem.  Aicinām pieteikties jaunās tālmācības latviešu valodas grupās. Piesakieties kursos mēneša pirmajā nedēļā un maksājiet par 10 % mazāk! Individuālās nodarbības klātienē un online.

Krievu valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām uz krievu valodas kursiem. Nodarbības grupās tiešsaistē. Individuālās nodarbības klātienē un online. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Pievienoties jaunai grupai un saņemiet 10 % atlaidi. Gaidām Jūs!

Franču valodas kursi bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunās tālmācības franču valodas grupās. Piesakieties kursos mēneša pirmajā nedēļā un maksājiet par 10 % mazāk! Nodarbības grupās tiešsaistē. Individuālās nodarbības klātienē un online. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Gaidām Jūs!

Vacu valodas kursi bērniem un jauniešiem.  Turpinās pierakstīšanā vācu valodas grupās. Aicinām pieteikties jaunā tālmācības vācu valodas grupā – vecuma grupās no 10 līdz 12 gadiem, bez priekšzināšanām. Pievienoties jaunai grupai un saņemiet 10 % atlaidi.

Nodarbību dienu un laiku var noskaidrot pa tālruni 29572147, 67331988. Pieteikties grupās var on-line vai pa telefonu.