Piedāvājam angļu valodas kursus darba dienās, kā arī WEEKEND SCHOOL – angļu valoda brīvdienās, sagatavošanas kursus eksāmeniem IELTS, TOEFL, CAE gan grupās, gan individuāli.  Individuālās nodarbības un nodarbības grupās tiešsaistē (online). Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Individuālās nodarbības klātienē un online. Grupas nelielas, ne vairāk kā 8 cilvēkiem. 

Piesakoties kursos līdz 2021. gada 20. aprīlim, saņemsiet 15 % atlaidi.

Sagatavošana angļu valodas eksāmenam
Programma paredzēta 9. un 12. klases skolēniem. Nodarbības šajā programmā ļauj maksimāli palielināt iespējas sekmīgi nokārtot valsts eksāmenus skolā.
Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā pa 2 akadēmiskajām stundām darbdienās vai sestdienās un svētdienās. Kursa programmā iekļauti visi uzdevumi, kurus vajadzēs izpildīt, kārtojot eksāmenu. Piedevām – kas ir ļoti svarīgi – psiholoģiski būsiet sagatavots drosmīgi stāties jebkuras eksāmenu komisijas priekšā. Mēs jums iemācīsim arī to!
Turklāt angļu valodas zināšanas varēsiet pilnveidot nepiespiestā gaisotnē savu vienaudžu pulkā. Šī programma ir teicams treniņš arī tiem, kuri tuvākajā nākotnē iecerējuši angļu valodu apgūt pilnībā.

Kursi, lai sagatavotos IELTS, TOEFL eksāmenam
Piedāvājam sagatavoties Kembridžas sertifikāta, IELTS, TOEFL eksāmenam tiem, kuri iecerējuši turpināt mācības ārzemju koledžās vai universitātēs, kā arī iegūt apstiprinājumu, ka viņu angļu valodas zināšanas atbilst starptautiskam līmenim.
TOEFL eksāmena pamatā ir angļu valodas amerikāņu variants. TOEFL galvenais mērķis ir novērtēt to cilvēku angļu valodas zināšanu līmeni, kam tā nav dzimtā valoda. TOEFL eksāmenu rezultātus prasa,
iestājoties daudzās biznesa skolās un MBA starptautiskajās programmās. IELTS testu sistēma paredzēta tam, lai noteiktu angļu valodas zināšanu līmeni tiem, kuri nolēmuši mācīties vai strādāt valstīs, kurās runā angļu valodā. IELTS eksāmena sertifikāts nepieciešams, lai iestātos daudzās
Lielbritānijas, Austrālijas, Jaunzēlandes un Kanādas universitātēs, kā arī lai piedalītos dažādās vidējā un profesionālā līmeņa izglītības programmās un mācībās.

Eksāmena sagatavošanai  izmanto speciāli izstrādātas programmas, atbilstoši Eiropas valodu kompetenču līmeņiem un valsts eksāmena prasībām.

NEW! UNIKĀLA PROGRAMMA ART FUN – JAUNAIS ANGĻU VALODAS KURSS! Piedāvājam unikālu angļu valodas apgūšanu ar radošuma starpniecību. Lai apmeklētu kursus ir nepieciešamas minimālas angļu valodas zināšanas un vēlme attīstīt radošumu. Nodarbībās bērniem būs iespēja iegūt zināšanas kā:
– izdomāt filmas posteru;
– izveidot savas nākamās kompānijas logotipu;- zīmēt ar abām rokām vienlaicīgi;
– zīmēt dažādās tehnikās;
– vērot slavenos mākslas darbus un saprast kāpēc tie ir tik slaveni;
– radīt komiksus un ilustrācijas;- rakstīt dziesmas;
– izveidot savu pirmo animāciju no idejas līdz realizācijai : izdomāt, uzrakstīt scenāriju, nofilmēt un ieskaņot.
Kursa uzdevums ir palīdzēt bērniem pārvarēt valodas psiholoģisko barjeru un izmantot angļu valodu komunikācijā (nodarbības norise tikai angliski), jaunās leksikas un gramatikas apgūšana tiek translēta radošo uzdevumu kontekstā. Apmācības balstītas uz britu apmācības metodikām, kurās vislielākā nozīme ir personības attīstībai. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā pa divām stundām (120 minūtes) nelielās 4–8 cilvēku grupās.
Maksa par kursiem 60 eiro. 

Aicinām pieteikties jaunās grupās. Pieteikšanās kursos on-line vai pa tālruni 29572147, 67331988. 

On-line nodarbību saraksts var mainīties, ņemot vērā zināšanu līmeni un dalībnieku vēlmes.

14-16 gadi

II;IV

16.00-17.30

Nodarbību saraksts (klātienē KLASS valodu mācību centrā vai tiešsaistē) var mainīties, ņemot vērā zināšanu līmeni un dalībnieku vēlmes.

16–18 gadu sestdiena un svētdiena 10.00-11.30
9. klase* otrdiena, ceturtdiena 16.00-17.30
12. klase* otrdiena, ceturtdiena 16.00-17.30
10.–11. klase** otrdiena, ceturtdiena 16.00-17.30

*Programma „Sagatavošana angļu valodas eksāmenam” 

**Kursi, lai sagatavotos IELTS, TOEFL eksāmenam

Īpaši izstrādātās svešvalodu apguves programmas ir veidotas saskaņā ar ES valodu kompetences līmeņiem. Nodarbības notiek nelielās 4–6 audzēkņu grupās divas reizes nedēļā pa divām akadēmiskajām stundām. Iespējamas arī individuālas nodarbības.

* Atlaide attiecas tikai uz tiem, kuri iepriekš nav mācījušies KLASS. Atlaides neattiecas uz individuālajām nodarbībām un nesummējas.
Pieteikties grupās on-line vai pa tālr. 67331988, 29572147.